İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ   

Tarih

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/Sınıf

Salon

 

 

 

02 OCAK 2013 PERŞEMBE

 

 

 

09.30

BİTİRME PROJESİ

Doç. Dr. Osman ÜRPER

GİT 4

B 304

 09:30

BİTİRME PROJESİ

Prof. Dr. İsmail KAYA

RST

 Konferans

10.00

Halkla İlişkiler Kampanyaları

Doç.Dr. Filiz Otay Demir

HİT 3

B 507

11:00

  TÜRK DİLİ

Okutman Cem Yılmaz Buldan

Tüm Bölümler

B /407-408-409-410

 13.00

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ

Yrd. Doç. Orhan Çekiç

Tüm Bölümler

B /407-408-409-410

 

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ   

 

Tarih

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/Sınıf

Salon

03 Ocak 2013

CUMA

09.30

BİTİRME PROJESİ

Yrd. Doç. Dr. Erman Yüce

GZT 4

B 512

09.30

BİTİRME PROJESİ

Doç. Dr. Osman ÜRPER

GİT 4

B 304

 09:30

BİTİRME PROJESİ

Prof. Dr. İsmail KAYA

RST

 Konferans

10.00

Medya Araştırmalarında Yöntem

Yrd. Doç. Dr. Burcu Akkaya

GZT 4

B 306

11.00

Tüketici Davranışları

Yrd. Doç. Dr. Özge Uğurlu

HİT 4

B 307

11.00

Medya Araştırmaları

Yrd. Doç.Dr. Erman Yüce

GZT 3

B 410

11.00

İletişim Kuramları

Yrd. Doç. Dr. Gülçin Öztürk

Tüm Bölümler

B/407-408-409-

306-509

 

14.00

İNG 111-112

YABANCI DİLLER

Tüm Bölümler

Yabancı Diller

15.00

PR Campaıgns

Doç. Dr. Filiz Demir

HİT İNG 3

B 410

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ   

 

Tarih

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/Sınıf

Salon

 06 Ocak 2013

PAZARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 10.00

Medya Tarihi

Yrd. Doç. Dr. Atilla Özsever

Seçmeli

B 507

 10.00

İletişim Tasarımında Kültürel Kodlamalar

Öğr. Gör. Övünç Meriç

Seçmeli

B 307

10.00

  PR writing

Yrd. Doç.Dr. Selva Ersöz

HİT İNG 3

B 407

 10.00

Kamera Kullanım Teknikleri

Öğr. Gör. Aytuğ Aydın

Seçmeli

B 408

 10.00

Video Grafik Uygulamaları

Öğr. Gör.Ertürk Buluç

Seçmeli

Lab 3

10.00

Foto Manipülasyon

Öğr. Gör. Devrim Baran

Seçmeli

Lab 1

10.00

Sinema Kuramları

Yrd. Doç. Dr. Gülçin Öztürk

RST 3

A 503

11.00

Event Management

Yrd. Doç.Dr. Salvatore Scifo

HİT İNG 2

Ofis

12.00

Kurgu Uygulamaları

Öğr. Gör. Kaan Yenileyen

RST 3

Lab 3

13.00

Medya ve Toplum

Prof. Dr. Gül Batuş

HİT 1-RST 1-GZT 1

B 507-508

13.00

Introduction to Communıcatıon

Yrd. Doç. Dr. Selva Ersöz

HİT İNG 1

B 407

13.00

Farklı Kültürlerde Gündelik Yaşam

Yrd. Doç. Dr. Aygül Ernek Alan

Seçimlik

B 507

13.00

Süreli Yayın Tasarımı Uygulamaları

Öğr. Gör. Devrim Baran

Seçimlik

Lab 1

13.00

Dünya Sineması

Yrd. Doç. Dr. Gülçin Öztürk

Seçimlik

B 306

13.00

Dergi Uygulamaları

Öğr. Gör. İrfan Eroğlu

Seçimlik

B 408

13.00

Sponsorluk Uygulamaları

Yrd. Doç. Dr. Mine Demirtaş

Seçimlik

B 307

14.00

Tasarım Kuram ve Araştırmaları

Prof. Dr. İsmail Kaya

GİT 1

B 410

15.00

Bilgisayar Uygulamaları

Öğr Gör. Ertürk Buluç

HİT 1

Lab 3

15.00

Film Yapımı

Prof. Dr. Selahattin Yıldız

RST 3

A 503

15.00

Computer Applıcatıons

Öğr. Gör. Övünç Meriç

HİT İNG 1

LAB 2

15.00

Haber Sunuculuğu ve Diksiyon

Öğr. Gör. Mehmet Aydın

Seçmeli

B 508

15.00

Event Manegement

Yrd. Doç.Dr. Salvatore Scifo

Seçmeli

Ofis

15.00

Medya Tarihi

Öğr. Gör. İrfan Eroğlu

Seçmeli

B 407

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ   

Tarih

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/Sınıf

Salon

07 OCAK 2014 SALI

 

 

09.30

Fotoğraf Teknikleri

Doç. Dr. Osman Ürper

GİT 2

B 304

09.30

Bilimsel Araştırma Yöntemleri

Yrd. Doç. Dr. Erman Yüce

Tüm 1. sınıflar

 B 407-408-409-410

09.30

Sunuş Teknikleri

Öğr. Gör. Elif Sungur

HİT 3

B 508

09.30

İletişim çalışmaları

Doç.Dr. Nazan Haydari Pakkan

RST 1

 B 306

10.00

Pazarlama İlkeleri

Prof. Dr. Zafer Kesebir

HİT 2

B 510

10.00

Dizi Senaryosu Yazmak

Öğr. Gör. Aytuna Tosunoğlu

Seçimlik

B 408

10.00

İtibar Yönetimi

Yrd. Doç. Dr. Özge Uğurlu

Seçimlik

B 307

10.00

TV de Stüdyo ve Reji Yönetimi

Öğr. Gör. Mustafa Kara

Seçimlik

TV Stüdyo

10.00

Medya Kültür ve Temsil

Yrd. Doç. Dr. Burcu Akkaya

Seçimlik

B 407

10.00

İstanbul’da Kent ve Kültür

Öğr. Gör. Elif Sungur

Seçimlik

B 507

11.00

Film Çözümleme

Yrd. Doç. Dr. Gülçin Öztürk

RST 4 (ödev)

A 503

11.00

Fotoğraf Teknikleri

Doç. Dr. Osman Ürper

GZT 2

B 304

11.00

Yaratıcı Yazarlık

Yrd. Doç. Dr. Kaya Özakgün

GİT 2

B 409-410

10.00

Customer Relationsship Manegement

Okutman Şenay Yavuz

HİT İNG 2

B 507

13.00

Bilgisayarda Tasarım Uygulamaları

Öğr. Gör. Adem Yücel

1 . GURUP

GİT 2

 

Ofis

 

12.30

Health Communıcatıon

Yrd. Doç.Dr. Elgiz Yılmaz

HİT İNG 3

B 512

13.00

Vektörel İllüstrasyon

Öğr. Gör. Adem Yücel

Seçimlik

Ofis

13.00

Yaratıcı Grafik Teknikleri

Öğr. Gör. Adem Yücel

Seçimlik

Ofis

13.00

Türk Basın Tarihi

Prof. Dr. Gül Batuş

 GİT 2

B 306-307

13.00

Media And Society

Doç. Dr. Nazan Haydari Pakkan

HİT İNG 1

B 408

13.00

Brand Communıcatıon Strategıes

Doç. Dr. Filiz Demir

HİT İNG 2

A 503

13.30

Kültürlerarası iletişim

Yrd. Doç.Dr. Aygül Alan

Seçimlik

B 507

13.30

Görsel Efekt Uygulamaları

Öğr. Gör. Ertürk Buluç

Seçimlik

Lab 2

13.30

Aktüel çekim Uygulamaları

Öğr. Gör. Mustafa Kara

Seçimlik

TV Stüdyo

 

13.30

Health Communication

Yrd. Doç.Dr. Elgiz Yılmaz

Seçimlik

B 407

14.00

Temel Habercilik

Öğr. Gör. Nail Güreli

RST

B  410-409

 14.00

İletişim çalışmaları

Yrd. Doç.Dr. Özge Uğurlu

HİT 1

B 306

15.00

Introduction to Publıc Relations

Yrd. Doç.Dr. Elgiz Yılmaz

HİT İNG 2

B 508

15.00

Bilgisayarda Tasarım Uygulamaları

Öğr. Gör. Adem Yücel

2 . GURUP

GİT 2

 

Ofis

 

15.00

Sağlık İletişimi

Öğr. Gör. Elif Sungur

Seçimlik

B 507

15.00

Kısa Film

Öğr. Gör. Ufuk Gezer

Seçimlik

A 503

15.00

İnternet ve Reklam Tasarımı

Öğr. Gör. Ertürk Buluç

Seçimlik

Lab 2

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ   

 

 

Tarih

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/Sınıf

Salon

08 OCAK 2013

ÇARŞAMBA

 

 

09.30

Bilgisayar Uygulamaları

Öğr. Gör. Devrim Baran

GZT 1

Lab 3

09.30

Exposıtory Readıng And Writıng

Okutman Şenay Yavuz

HİT İNG 1

B 512

09.30

Sinematografi

Yrd. Doç.Dr. Hakan Aytekin

GİT 2

Filmilm Atölye

09.30

Televizyona Giriş

Öğr. Gör. Alp Tanır

RST 1-RST 2

B 304-306

10.00

Bilgisayar Uygulamaları

Öğr. Gör. Adem Yücel

RST 1

Ofis

10.00

Halkla İlişkilere Giriş

Yrd. Doç.Dr. Gürdal Ülger

HİT 2

B 307

10.00

Global Public Relatıons

Yrd. Doç.Dr. Aygül Alan

HİT 3

B 507

10.00

Uzman Gazetecilik

Öğr. Gör. Mustafa Kara

Seçimlik

B 410

10.00

Global Publıc Relatıons

Yrd. Doç.Dr. Aygül Alan

Seçimlik

B 507

10.00

Yaratıcı Tanıtım Kampanyaları

Yrd. Doç. Dr. Mine Demirtaş

Seçimlik

B 508

10.00

Kent Grafikleri

Öğr. Gör. Adem Yücel

Seçimlik

Ofis

11.00

Reklamcılıkta Yaratıcı Strateji

Öğr. Gör. Adem Yücel

GİT 3

Ofis

11.00

Metin Yazarlığı

Yrd. Doç.Dr. Kaya Özakgün

RST 2

B 306-307

11.00

Communıcatıon Studıes

Yrd. Doç.Dr Salvatore Scifo

HİT İNG 1

Ofis

11.00

Gazete Yazı Türleri

Yrd. Doç. Dr. Burcu Akkaya

GZT 2

B 409

12.00

Kurumsal İletişim

Öğr. Gör. Elif Sungur

HİT 2

B 508

13.00

Corporate Commnıcatıon

Yrd. Doç. Dr Salvatore Scifo

HİT İNG 2

Ofis

13.00

Poltıcal Campaıgns And New Media

Yrd. Doç. Dr. Selva Ersöz

HİT İNG 3

B 507

13.00

Tv de Spor Yayıncılığı

Öğr. Gör. Mustafa Kara

Seçimlik

B 410

13.00

Görsel iletişim Tasarımı ve Kültür

Öğr. Gör. Övünç Meriç

Seçimlik

Lab 3

13.00

Reklam Fotoğrafçılığı

Doç. Dr. Osman Ürper

Seçimlik

B304

13.00

Politıcal Campaıgns and New Media

Yrd. Doç.Dr. Selva Ersöz

Seçimlik

B 507

14.00

Marka İletişim Stratejileri

Yrd. Doç.Dr. Özge Uğurlu

HİT 2

B 306

14.00

Haber Toplama Yazma

Yrd. Doç. Dr. Erman Yüce

GZT 2

B 307

15.00

Crisis Communıcatıon

Yrd. Doç.Dr. Salvatore Scifo

Seçimlik

Ofis

15.00

Tartışma Kültürü

Prof. Dr. Gül Batuş

Seçimlik

B 304-306-307

15.00

Profesyonel Çalışma Yaşamına Giriş

Öğr. Gör. Elif Sungur

Seçimlik

B 507

08 OCAK 2013

ÇARŞAMBA

 

 

 

15.00

Masaüstü Yayıncılık Uygulamaları

Öğr. Gör. Devrim Baran

Seçimlik

Lab 3

15.00

Belgesel Sinema

Yrd. Doç.Dr. Hakan Aytekin

Seçimlik

 

15.00

Siyaset ve Toplum

Yrd. Doç.Dr. Ahu Tuncel

RST 2

B 410

14.00

Crisis Communıcatıon

Yrd. Doç.Dr Salvatore Scifo

HİT İNG 3

Ofis

14.00

Communication Theories

Okutman Şenay Yavuz

HİT İNG 2

A 503

15.00

Temel Tasarım

Öğr. Gör. Mehmet Özen

GİT 2

A 109

 

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ   

 

Tarih

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/

Sınıf

Salon

09.Ocak 2013

PERŞEMBE

 

 09.30

BİTİRME PROJESİ

Doç. Dr. Filiz Otay DEMİR

HİT

B 306-   307

09.30

Fotoğraf Teknikleri

Doç. Dr. Osman Ürper

GİT 2

B 304

 09:30

Bilgisayar Uygulamaları

Öğr. Gör. Ertürk Buluç

GİT 1

Lab 1

10.00

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Öğr. Gör. Ahsen Yalın

HİT 2

B 407

10.00

Siyaset ve Toplum

Yrd. Doç.Dr. Ahu Tuncel

B 408

GZT 2

10.00

TV Video Uygulamaları

Öğr. Gör. Mustafa Kara

GİT 3

 

11.00

Methods Of Scientıfıc Research

Yrd. Doç.Dr. Salvatore Scifo

HİT İNG 1

Ofis

11.00

Creative Desıgn for Advertısıng Pr

Öğr. Gör. Övünç Meriç

HİT İNG 2

B 306

11.00

İletişim Çalışmaları

Yrd. Doç.r. Erman Yüce

GZT 1

B 510

12.30

 Gazetecilik Uygulamaları

Öğr. Gör. Gökçe Kaan Demirkıran

Seçimlik

 

12.30

Creatıve Desıgn for Advertısıng Pr

Öğr. Gör. Övünç Meriç

Seçimlik

Lab 2

12.30

Süreli Yayın Tasarımı ve Uygulamaları

Öğr. Gör. Devrim Baran

Seçimlik

Lab 3

12.30

İletişim ve Güncel Konular

Öğr. Gör. Mustafa Kara

Seçimlik

B 507

12.30

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Öğr. Gör. İrfan Eroğlu

Seçimlik

B 408

13.00

Etkinlik Yönetimi

Yrd. Doç.Dr. Aygül Alan

HİT 3

B 508

13.00

Presentatıon Technıques

Yrd. Doç.Dr. Salvatore Scifo

HİT İNG 3

Ofis

13.00

Uluslar arası İletişim

Doç. Dr. Zeynep Altan

 GZT 3-HİT 4

B   408-410

15.00

TV Yapım Yönetim

Öğr. Gör. Mustafa Kara

RST 3

B 410

15.00

Dergi çalışmaları

Öğr. Gör. Gökçe Kaan Demirkıran

GZT 3

B 306

15.00

3 D Modelleme

Öğr. Gör. Ertürk Buluç

GİT 3

Lab 2

15.00

Dergi Uygulamaları

Yrd. Doç.Dr. Burcu Akkaya

Seçimlik

B 407

15.00

New Media and Popular Culture

Yrd. Doç.Dr. Selva Ersöz

Seçimlik

B 304

15.00

Yaratıcılık Teknikleri

Öğr. Gör. İrfan Eroğlu

Seçimlik

B 307

15.00

Web 2.0 ve Sosyal Ağlar

Öğr. Gör. Övünç Meriç

Seçimlik

LAB 3

15.00

Storyboard Tasarımı

Prof. İsmail Kaya

Seçimlik

B 507

15.00

Web Tasarımına Giriş

Öğr. Gör. Devrim Baran

Seçimlik

Lab 1

 

T.C. MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ 2013-2014 GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ

 

 

 

 

 

 

10 OCAK 2013 CUMA

 

Saat

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Bölüm/Sınıf

Salon

 09.30

BİTİRME PROJESİ

Doç. Dr. Filiz Otay DEMİR

HİT

 B 304-307

 09.30

İletişim Bilimine Giriş

Yrd. Doç. Dr. Özlem Oğuzhan

Tüm 1. sınıflar

 407-408-409-410

10.00

Çokluortam Tasarımına Giriş

Öğr. Gör. Devrim Baran

GİT 3

Lab 1

10.00

Sinematografi

Yrd. Doç.Dr. Hakan Aytekin

GİT 2

Filmilm Atölye

11.00

Portfolyo Tasarımı

Prof. Dr. İsmail Kaya

GİT 4

Lab 2

 

 

 

 

 

13.00

Haber Toplama Yazma

Yrd. Doç. Dr. Burcu Akkaya

GZT 1

B 408

13.00

Halkla İlişkilere Giriş

Yrd. Doç.Dr. Gürdal Ülger

HİT 1

B 407

14.00

Bilgisayar Uygulamaları

Öğr. Gör. Ertürk Buluç

RST 1

Lab 2

14.00

Halkla İlişkiler Yazarlığı

Yrd. Doç.Dr. Özge Uğurlu

HİT 3

B407

14.00

Sinematografi

Yrd. Doç.Dr. Hakan Aytekin

RST 2

Filmilm Atölye

14.00

Medyada Etik Sorunlar

Yrd. Doç. Dr. Özlem Oğuzhan

GİT 4

B 407-408-410-409

15.00

Bilgisayar Uygulamaları

Öğr. Gör. Övünç Meriç

HİT 1

Lab 3

15.00

Reklam Prodüksiyonu

Öğr. Gör. Alp Tanır

Seçimlik

B 511

15.00

Televizyon Gazeteciliği

Öğr. Gör. Alp Tanır

Seçimlik

B 511

15.00

İnternet Gazeteciliği

Yrd. Doç. Dr. Burcu Akkaya

GZT 3

B 508